OFERTA

Zabiegi oraz pielęgnacja włosów

Zdrowe i odżywione włosy to podstawa.

Bo czy można cieszyć się pięknym kolorem lub długością do pasa, jeśli włosy są w opłakanym stanie, kruszą się i wypadają każdego dnia?…

Dla nas kondycja włosów to absolutny priorytet, dlatego też pielęgnację do naszego salonu wybieraliśmy z niezwykłą starannością. Produkty, których używamy to najlepsze dostępne w świecie fryzjerskim kosmetyki oraz kuracje, które nie tylko nadają włosom zdrowy wygląd, ale też odbudowują i odżywiają je od środka.

3.9

Cennik

 • Botoks na włosy Jean Paul Myne od 250 zł

  Zabieg intensywnie odbudowujący strukturę włosa oraz poprawiający jego ogólną kondycję. Po zastosowaniu botoksu włosy wyglądają na zdrowe, są błyszczące, sprężyste oraz miękkie w dotyku.

 • Pielęgnacja ORIBE (RENEWAL REMEDIES TREATMENT) 160 zł

  Pielęgnacja starannie dobierana do każdego rodzaju włosów. (https://renewalremedies.oribe.com/)

 • Wygładzanie keratynowe od 300 zł

  Zabieg przeznaczony dla kobiet z włosami uszkodzonymi mechanicznie (rozjaśnionymi). Zabieg nie jest szkodliwy dla kobiet w ciąży.

 • Prostowanie keratynowe od 500 zł

  Zabieg prostowania keratyną polega na wprowadzeniu jej do wnętrza włosa, tak aby uzupełniła powstałe w jego strukturze ubytki. Pozwala to nie tylko pogrubić i uelastycznić włosy, ale dodatkowo wygładza je i nadaje zdrowy wygląd.

 • Kuracja K18 do koloryzacji 130 zł

  Pierwszy produkt, który wykorzystuje naukę biomimetyczną do łączenia łańcuchów keratynowych, które zostały zerwane przez rozjaśnianie, farbowanie, zabiegi chemiczne, co w rezultacie zapewnia miękkie, gładkie, mocne włosy, które wyglądają i czują się jak nowe. Dodatkowo ściąga, aż 7 metali ciężkich z włosów co pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty koloryzacji bez ich obciążania.

Każdy zabieg jest starannie dobierany oraz omawiany podczas konsultacji przed jego wykonaniem. Cena usługi zależna jest od długości oraz grubości włosów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!